Fiat 500C
1.2 Lounge Airco|PDC|Elek ramen|Lm velgen|Goed onderhouden|D-riem vv in 2024|APK tot 10-2026
Direct kopen, basisprijs: € 5.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.745,-
LEASEPRIJS: € 94,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.149,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500C |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Lounge Airco|PDC|Elek ramen|Lm velgen|Goed onderhouden|D-riem vv in 2024|APK tot 10-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 29 november 2013 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 105.490 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 94,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | NB-837-B |
| Motorinhoud: | 1.242 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 440 kg |
| Gewicht: | 880 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.320 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 15" Lichtmetalen velgen 'Sport-2'
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- Blue & Me
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- Handbediende airconditioning
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel met 6 bedieningstoetsen
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Airco
- Distributie riem recent vervangen
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- Schuifdak
- start/stop systeem